RAB Halland

Mottagare av anmälan Roger Göransson
ARBETSGIVARPART

Martin Klang
Sveriges Byggindustrier
martin.klang@sverigesbyggindustrier.se
035-19 24 91

Per Nilsson
Måleriföretagen i Sverige
per.nilsson@sanda.se
035-16 98 06

Mariette Hassmer Troije
Installatörsföretagen
mariette.troije@installatorsforetagen.se
031-62 94 35

ARBETSFÖRMEDLINGEN

Per Olof Håkansson
Arbetsförmedlingen Falkenberg och Varberg
per-olof.hakansson@arbetsformedlingen.se
010-486 38 13

Bengt Svensson
Arbetsförmedlingen Laholm, Halmstad, Hyltebruk
Bengt.svensson@arbetsformedlingen.se
010-487 00 91

FÖRSÄKRINGSKASSAN

Tina Westberg
Försäkringskassan
tina.westberg@forsakringskassan.se
010-118 07 24

FACKLIGA PARTER

Lennart Björnkvist
Byggnads
lennart.bjornkvist@byggnads.se
010-60 11 389

Kaj Persson
Målareförbundet
kaj.persson@malareforbundet.a.se
040- 671 74 05

Magnus Andersson
SEKO
magnus.andersson@seko.se
031-42 94 33

Jonas Lindgren
Elektrikerförbundet
jonas.lindgren@sef.se
031-766 65 14

GALAXEN

Roger Göransson
Galaxen Bygg AB
roger.goransson@galaxenbygg.se
035-10 79 59

Joakim Hansén
Galaxen Bygg AB
joakim.hansen@galaxenbygg.se
035-10 79 58

Anmälan sänds till
Galaxen Bygg AB
Ljungbergsgatan 28
302 35 Halmstad